Завершився Рік святості подружжя та сім’ї.
Це дійсно напружений рік значущих і повсякденних подій.
На завершення 2019 року Комісія у справах душпастирства родин при Конференції єпископів України вирішила надати слово дитині. Що для тебе означає : “Сім’я сильна Богом!”? Намалюй!
150 учасників конкурсу малюнку відповіли багатогранно та неймовірно! Члени жюрі, котрі живуть у Вінниці, Києві, Рівному та Львові, бачили тільки роботу, ім’ я та вік дитини, тому оцінювали 100% об’єктивно й неупереджено!
Оскільки малюнки були виконані у різних техніках: і олівцями, і фарбами, і з елементами аплікацій, в результаті Конкурсу перемогло багато дітей.
Нагороджуються Дипломами та подарунками за І, ІІ, ІІІ місце – 19 номінантів, ще 40 учасників отримують Дипломи з відзнакою та призи, а 92 дитини з усіх куточків України вже отримали Диплом учасника і подаруночок.
Дякуємо всім священникам, катехитам і батькам, сестрам монахиням, за те, що відгукнулись і стали причетними до дитячої творчості!
Дякуємо ініціаторам та організаторам конкурсу Європейському сімейному центру “Традиція” м. Рівне. Саме їхніми силами та ресурсами був проведений конкурс.
Представляємо вам наших призерів.
Вікова категорія 6-8 років
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191223_163454779-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191223_191518482-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191223_231601385-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191223_234711792-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191224_000715309-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191224_002404072-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191227_184256134-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191229_173438010-300x300.jpg)
Вікова група від 9 до 12 років
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191224_001011840-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191224_001453649-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191224_001721572-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191224_002117978-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191227_223041502-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191227_223758575-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191228_093627286-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191228_101608294-300x300.jpg)
Вікова категорія з 12 до 15 років
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191223_230959091-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191227_224452039-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191227_225305068-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/InShot_20191228_000121738-300x300.jpg)
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/pogorelov.jpg)