Рішенням Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні 2019 рік присвячений святості подружжя та сім’ї . У зв’язку з цим Комісія у справах душпастирства родин проводила конкурс на логотип цієї церковної ініціативи. Відзначаємо активну участь багатьох вірян та людей доброї волі. Кожен учасник конкурсу буде відмічений приємним подарунком.
![](https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif)
Просимо розповсюдити цю інформацію
+ Радослав Змітрович, ОМІ, Голова Комісії у справах душпастирства родини
![](https://www.rodyna.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/pogorelov.jpg)