Підписуйтеся на Родину в телеграмі https://t.me/rodyna_cath
Юрій Бовт невдовзі завершить реабілітацію у рідному Львові та повернеться на фронт. Наскільки має сили, разом із дружиною Оленою він організовує допомогу для військових, що боронять Вітчизну на фронті. Він також активно бере участь у житті львівської римсько-католицької парафії св. Архангела Михаїла на Сихові. Кишенькове видання Євангелія 2022 отримав у парафії, коли вирушав на фронт.
Ось що про це розповідає сам Юрій: «Йдучи на війну, я хотів взяти з собою Євангеліє на кожен день. Якесь невелике, кишенькове. Так, щоб міг щось почитати. Попросив його у костелі, у себе в парафії. Ввечері о. Андрій мені його привіз. Завжди його маю при собі. Від самого початку війни. Стільки часу вже минуло… Це вже вісім місяців».
![Фронт: ворожа куля зупинилась в Євангелії 17 Фронт: ворожа куля зупинилась в Євангелії](https://rkc.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/kula-1024x577.jpeg)
«Євангеліє 2022. Слово на кожен день» щороку видається паулістами у Львові. Коли це видання здавалося до друку на поточний рік, були труднощі з папером. Винятково цього разу його друкували на більш щільному папері, ніж зазвичай. Тоді працівники цим фактом не дуже були задоволені. Зараз вони на це дивляться вже з іншої перспективи.
Фото: Олена Бовт