Події

Перший Львівський Обласний Форум Сім’ї – це чудова громадсько-церковна ініціатива, де група активістів, лідерів громадських організацій та представники релігійних спільнот ( християни різних конфесій, юдеї та мусульмани) обєднались задля досягнення спільної мети – висловлення чіткої релігійної та громадської позиції щодо питань традиційних сімейних цінностей, як й зрештою збереження автентичного визначення та розуміння подружжя як союзу поміж одним чоловіком та однією жінкою, в українському суспільстві, а особливо в час, коли впроваджуються чіткі й послідовні кроки для підваження інституту сім’ї.

Слід зазначити, що тематики форуму були доволі різноманітними: від питаннь подружжя та жіночого лідерства до питань сексуальної освіти у школах та викликів, що їх несе із собою впровадження гендерної ідеології.

Робочій групі організаторів, до якої був причетний й автор цих рядків, вдалося залучити до дискусії провідних спеціалістів різних галузей: психології, журналістики, бізнесу, богослів’я, соціології, медицини, які спільно шукали відповіді на складні та неоднозначні виклики, що постали та продовжують поставати перед інститутом сім’ї в Україні.

Зрештою, знаковим був й екуменічний вимір форуму, де представники різних конфесій та релігій змогли не лише порозумітись, але й виступити у складі єдиної коаліції, поділяючи ті ж самі сімейні та родинні цінності. Як наслідок злагоджених та виважених дій всіх учасників форуму, на завершення роботи було підписано резолюцію про захист сімейних цінностей в Україні.

Назарій Петрів